Вітаю Вас, Гість

 Особливості проведення ЗНО та ДПА 2017 рік

/osoblivosti_provedennja_zno_ta_dpa.docx

Умови проведення атестації

/provedennja_atestaciji.docx

Графік проведення державної підсумкової атестації

по Малинській ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів

у 2016-2017 навчальному році

 

Початкова загальна середня освіта

Дата

проведення

Навчальний предмет

Початок

ДПА

Атестаційна комісія

16.05

Укр.мова

09.25

Амерханян С.В.

 

Костюченко Т.В.

 

Рева Р.М.

Голова комісії, директор школи

Член комісії, вчитель поч. кл.

Член комісії, вчитель поч. кл.

18.05

Математика

09.25

Поліщук О.В.

 

Костюченко Т.В.

Голова комісії, заступник директора школи з НВР

Член комісії, вчитель поч. кл.

23.05

Читання

09.25

Амерханян С.В.

 

Костюченко Т.В.

Рева Р.М.

Голова комісії, директор школи

Член комісії, вчитель поч. кл.

Член комісії, вчитель поч. кл.

 

Базова загальна середня освіта

Дата

проведення

Навчальний предмет

Початок

ДПА

Атестаційна комісія

01.06

Укр.мова

(диктант)

09.00

Амерханян С.В.

 

Степаненко С.П.

 

Макаренко Н.В.

Голова комісії,

директор школи

Член комісії, вчитель укр.мови

Член комісії, вчитель зар.літ.

18.05

Математика

(письмово)

09.00

Поліщук О.В.

 

Васянович Н.І.

Шуневич Л.В.

Голова комісії, заступник директора школи з НВР

Член комісії, вчитель математики

Член комісії, вчитель фізики

23.05

Історія України

(письмово)

09.00

Амерханян С.В.

 

Філоненко Т.М.

Степаненко С.П.

Голова комісії, директор школи

Член комісії, вчитель історії

Член комісії, вчитель укр.мови

 

 

Графік проведення консультацій

до державної підсумкової атестації 

по Малинській ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів

у 2016-2017 навчальному році

Базова загальна середня школа

Дата проведення Навчальний предмет Початок консультації Вчитель що проводить консультацію
31.05.2017 р. Укр.мова 10.00 Степаненко С.П.
02.06.2017 р. Математика 10.00 Васянович Н.І.
08.06.2017 р. Історія України 10.00 Філоненко Т.М.

 

Календар проведення ЗНО-2017

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

неділя

22.05

23.05

Українська мова і література

24.05

25.05

Іспанська, німецька, французька мови

26.05

27.05

28.05

29.05

Англійська мова

30.05

31.05

Математика

01.06

02.06

Історія України

03.06

04.06

05.06

06.06

Російська мова

07.06

08.06

Біологія

09.06

10.06

11.06

12.06

Географія

13.06

14.06

Фізика

15.06

16.06

Хімія

17.06

18.06