Шановні батьки!

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області інформує, що з початку 2018 року на території області під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру загинуло 165 осіб, що на 8% більше кількості загиблих в порівнянні із аналогічним періодом минулого року (2017 рік – 153 осіб) та 268 отримали травми. З початку 2018 року в області сталося 540 пожеж, що менше на 22% (аналогічний період 2017 року - 724), внаслідок яких загинуло 44 особи, кількість загиблих не перевищує кількість у порівнянні з минулим роком (в 2017 році загинуло 44 особи).

Із настанням канікул зростає загроза загибелі та травмування дітей при необережному поводженні з вогнем, на водних об’єктах, при організації дозвілля, отруєння різного походження тощо. А відтак постає нагальна потреба посилити роботу щодо навчання дітей правилам поведінки під час перебування в побуті та на вулиці, при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

За статистикою, в нашій країні у мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки у побуті та на вулиці.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти у тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Підручники для 1 класу за якими будемо працювати у 2018-2019 н.р.

/dodatok_1_pidruchniki_1_klas.docx

Підручники для 5 та 10 класів за якими будемо працювати у 2018-2019 н.р.

/perelik_pidruchnikiv_dlja_uchniv_5_ta_10_klasu_na_.docx