Основні  завдання  на  2017 – 2018  навчальний  рік :

• проблемна  тема школи: «Формування самостійності учнів у навчально-виховному процесі - одна з важливих умов розвитку творчої особистості».

• Тема  першого  року  роботи  над  проблемною  темою   є: «Удосконалення самоосвіти вчителя - це шлях від наставництва до модератора в освітній траєкторії дитини»

Продовжили свою роботу чотири  шкільних методичних об’єднання:  природничо-математичного циклу (кер. Васянович Н.І.), суспільно-гуманітарного циклу (кер Степаненко С.П.), початкових класів (кер. Лосенко В.І.) та клубу класних керівників «Співдружність» (кер. Філоненко Т.М.).

В  2016-2017  навчальному році    вчителі школи   презентували свій педагогічний досвід  на  міській   та обласній   педагогічній  виставці

на міському та обласному рівні:

«Формування позитивної мотивації учіння молодших школярів»  (Лосенко В.І. вчитель початкових класів).

«Адаптація першокласників до навчання в школі» (Ковшуненко І.В. вчитель початкових класів)