У школі з 2 квітня по 27 квітня проходить місячник Весняного благоустрою та поліпшення санітарного стану.

День цивільного захисту.
12.04.2018 року у нашій школі пройшов День цивільного захисту. О 8:30 відбулась організаційна лінійка.
О 10:32 було проведено відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок пожежонебезпечної ситуації. Класні керівники провели відкриті уроки з цивільної оборони.

У школі в рамках МО педагогів виховного напрямку відбувся круглий стіл, на якому заступники з виховної роботи та педагоги організатори міських шкіл створили модель учня-волонтера. Педагоги обмінялись досвідом, що до організації волонтерського руху в навчальних закладах міста. Також відбувся патріотично-виховний захід для старшокласників - "Герої нашого часу", на який були запрошені малинчани-учасники АТО Віктор Пінчук, Андрій Михайленко, Максим Єщенко, волонтери Олексій Семенів та Ярослав Дмитренко.

Акція "Ангели пам'яті"

Наша школа долучилась до тихої акції "Ангели пам'яті" на знак вшанування Героїв Небесної сотні.