Середа, 11.12.2019, 18:08

Малинська ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів

ЖИТТЯ ШКОЛИ

2019 - 2020 навчальний рік

18 жовтня у шкільному спортзалі відбулася спортивно-розважальна гра "Ігри патріотів",присвячена Дню Захисника України, між учнями 5-7 класів.

На изображении может находиться: 2 человека, баскетбольная площадка, обувь и в помещении На изображении может находиться: 1 человек, баскетбольная площадка, обувь, свадьба и в помещении На изображении может находиться: 2 человека, обувь и баскетбольная площадка

18 жовтня серед учнів 8-го класу та вчителів пройшли змагання за звання кращої команди волейболістів.

На изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка и обувь На изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка и обувь

16 жовтня у міському парку культури та відпочинку імені Міклухо-Маклая, було урочисто відкрито пам’ятник доньці древлянського князя Мала, матері Великого князя Київського Володимира Святославича, сестрі Добрині — Малуші.

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, обувь, небо, растение, на улице и природа

15 жовтня у шкільному фоє для учнів 3-11 класів пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню Захисника України, яку провели учні 6-А, 6-Б та 9-го класів. Лінійку розпочала відеопрезентація, на знак вшанування наших героїв-воїнів. Від ведучих звучали теплі слова вдячності нашим захисникам та патріотичні вірші, які сколихнули серця всіх присутніх заходу.

На изображении может находиться: 5 человек, толпа и в помещении На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят

Такою красою наповнилося фоє нашої улюбленої школи минулої п'ятниці. Немов осінь-чарівниця розмалювала у різні барви шкільну оселю. Звичайно ж, ця краса була створена не без допомоги наших креативних та творчих учнів!

На изображении может находиться: растение, цветок, стол и в помещении Нет описания фото.

30 вересня у нашій школі пройшли веселі і пізнавальні ігри у таборі "Гра", які організували активісти-волонтери із Корпусу Миру США для учнів 1-4 класів. До участі у таборі долучилися і наші старшокласники, які активно приймали участь у іграх та допомагали найменшим на кожній станції. Всі присутні отримали море позитивних емоцій.

На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят, стол и в помещении На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят

Тиждень протидії булінгу –комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у школах.
Під час
Всеукраїнського тижня з протидії булінгу у нашій школі відбулись правопросвітницькі заходи (тренінги, виховні години, бесіди, виставка малюнків) спрямовані на інформування школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та вироблення у дорослих і дітей небайдужості до проблеми булінгу.

Нет описания фото. ÐÐ° изображении может находиться: 6 человек, люди стоят ÐÐ° изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, обувь и в помещении

"Життя - картина, ти її творець!", - під таким гаслом у школі було проведено ряд профілактичних заходів до Всесвятнього дня запобігання самогубства.Учні взяли у часть у психологічних тренінгах, у ході яких розвивали уміння протистояти негативному впливу оточення. Підлітки набували навичок виходу зі скрутних ситуацій, зміцнення вольових якостей під час подолання труднощів та перешкод.

На изображении может находиться: 10 человек, люди сидят ÐÐ° изображении может находиться: 1 человек, сидит, ест, стол и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Діана Купневич, люди улыбаются, люди стоят и в помещении ÐÐ° изображении может находиться: 1 человек

Волонтери з Корпусу миру США в Україні провели заходи для учнів початкової школи на тему "Корисне та шкідливе харчування", для 8-9 класів - "Захист довкілля" та в 10 класі - "Права людини".

12 вересня волонтери з Корпусу миру США в Україні відвідали уроки англійської мови та громадянської освіти. Також, побували у шкільному музеї "Світлиці", де занурилися в традиції давньої української культури.

11 вересня, в рамках тижня безпеки руху дітей "Мова вулиці", пройшов День безпечного руху по школі. Юні інспектори дорожнього руху проводили цікаві ігри на перерві для учнів 1-4 класів. А дорожні знаки, які були розвішані по школі, познайомили дітей з їх призначенням та допомогли сформувати уявлення про основні правила поведінки на дорозі.

Ось перший дзвоник гучно вам лунає, –
Це школа щиро кожному бажає
Навчатись із натхненням, із любов'ю,
І бути всім родиною одною.

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, на улице ÐÐ° изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, толпа и на улице ÐÐ° изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, ребенок, обувь, свадьба и на улице

«  Грудень 2019  »