Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Досягнення в навчанні

Наказ про нагородження кращих учнів школи на святі "Таланти нашої школи" від 17.05.2018 р.

Відділ освіти виконкому Малинської міської ради

Житомирської області

Малинська загальноосвітня школа №5 І-ІІІ ступенів

Н А К А З

м.Малин

15.05.2018 р.                                                            № 40-аг                                                                                                                 

                                                                                                      

Про  оголошення  подяк

 

За підсумками роботи школи за 2017 – 2018 навчальний рік та у зв’язку з проведенням підсумкового  родинного загальношкільного свята «Таланти нашої школи»,

 

Н  А  К  А  З  У  Ю:

 

  1. Нагородити дипломами та грамотами  учнів  Малинської загальноосвітньої школи   №5   І-ІІІ ступенів

              У  номінації  «Інтелектуальний  потенціал  школи»:

 

  1. Фещенка Дмитра, учня 11класу, за зайняте  І місце в особистій першості 15 обласного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами в номінації «Microsoft Acces».
  2. Тимошенко Валентину, ученицю 9 класу,
  3. Ліпатову Аліну, ученицю 9 класу,
  4. Савченко Олену, ученицю 9 класу, за зайняте командне  ІI місце в обласному етапі  І Великого екологічного квесту «Захисник природи».
  5. Дробуша Любомира, учня 9 класу, дипломом І ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.
  6. Кондратюк Ірину, ученицю 11 класу, дипломом І ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.
  7. Тимошенко Валентину, ученицю 9 класу,  дипломом ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.
  8. Фещенка Дмитра, учня 11класу, дипломом ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та дипломом ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІКТ.
  9. Сіваченко Валерію, ученицю 6 класу, дипломом ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.
  10. Яковця Дениса, учня 8 класу,  дипломом ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.
  11. Сиву Богдану, ученицю 10 класу,  дипломом ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства.
  12. Юрченко Анастасію, ученицю 5 класу, дипломом ІІ ступеня міського мовно-літературного  конкурсу  учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.
  13. Тимошенко Валентину, ученицю 9 класу, дипломом ІІІ ступеня міського мовно-літературного  конкурсу  учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.
  14. Сіваченко Валерію, ученицю 6 класу, за зайняте  ІI місце  у  міському  турі    конкурсу  знавців  української мови  ім. П.Яцика.

 

                       У  номінації  «Таланти  духовного  відродження»

 

  1. Диняк Ірину, ученицю 10 класу, за II місце у конкурсі «Слово та пісня Валерія Лісовського»
  2. Романько Євгенію, ученицю 5 класу, за III місце у фестивалі – конкурсі «Родинні таланти»
  3. Кретову Маргариту, ученицю 7 класупереможця міського конкурсу малюнків «Нове освітнє середовище» у номінації «Клас географії»
  4. Тимощука Дмитра, учня 6 класу, переможця міського конкурсу малюнків «Нове освітнє середовище» у номінації «Сучасна класна кімната»
  5. Білорус Дарину, ученицю 2 класу,  за зайняте ІІ місце у І етапі міської виставки-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва в номінації «Ліплення»
  6. Прокоф’єву Анастасію, ученицю 6 класу. за зайняте  І місце у ІІ етапі міської виставки-конкурсу «Декоративно-прикладне мистецтв - 2018» в номінації «Петриківський розпис»
  7. Трохименко Карину, ученицю 4-Б класу, за зайняте  ІI місце у ІІ етапі міської виставки-конкурсу «Декоративно-прикладне мистецтв -2018» в номінації «Вишивка»
  8. Диняк Ірину,  ученицю 10 класу,  дипломом ІІІ ступеня у конкурсі читців ім. Т.Шевченка
  9. Прокофєву Анастасію, ученицю 6 класу,  дипломом  ІІ ступеня у конкурсі читців ім. Т.Шевченка.
  10. Рибку Дарину, ученицю 11 класу, за  зайняте ІІІ місце  в міському співочому фестивалі в номінації «Вокальний спів» старша група
  11. Пікуль Анастасію, ученицю 7 класу, за  зайняте ІІІ місце  в міському співочому фестивалі в номінації «Вокальний спів» середня група
  12. Ліпатову Олесю, ученицю 4-А класу,   за зайняте  ІІІ місце  в міському співочому фестивалі в номінації «Вокальний спів» молодша група
  13. Шмагун Олександру, ученицю  7 класу, переможця у конкурсі «Охорона праці  очима дітей».

 

                  У  номінації  «Нащадки  козацької  слави»

 

  1. Залізка Владислава, Марченко Андрія ,  учнів  9  класу  за  участь  у  збірній міста  та зайняте командне ІІІ   місце у кущових змаганнях з баскетболу
  2. Мойсієнко Карину,  ученицю 10 класу за участь у збірній міста та зайняте  командне ІІІ місце  у кущових  змаганнях з баскетболу.
  3. Залізка Владислава, учня 9 класу,  за зайняте ІІІ місце зі штовхання  ядра у першості м.Малина з легкої атлетики серед школярів з результатом 9м 25 см;

 

 

 

  1. Команду дівчат  за ІІІ місце у міських  змаганнях з волейболу у складі:

Диняк Ірину                   Вальорко Дарину       Мойсієнко Каріну

Олексієнко Катерину       Рибку Дарину           Кондратюк Ірину

Заржецьку Вікторію         Васянович Дарину

 

  1. Команду дівчат за ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу у складі:

Можарівську  Сабіну        Весельську Богдану    Васянович Дарину

Хвалінську Олександру    Мойсієнко Карину      Заржецьку Вікторію

Вальорко Дарину            Диняк Ірину

 

  1. Команду хлопців за ІІІ місце у міських змаганнях з баскетболу у складі:

 Марчука Назара             Іваненка Дмитра             Недашквського Дениса

 Ковшуненко Євгенія     Григорчука Євгенія           Дробуш Любомира

 Марченко Андрія          Кос Олександра                  Залізка Владислава

 Поліщук Дениса

       

  1. Команду хлопців за ІІ місце по футболу на кубок Афганців у складі:

Чемерис Дениса            Сукманова Дмитра          Пелешок Михайла

Мирончука Романа        Лимана Олександра

         

  1. Команду хлопців  за ІІІ місце по футболу на кубок міста у складі:

Чемерис  Дениса      Сукманова Дмитра       Пікуль Олександра

 Васянович Дарини   Марчука Назара

 

  1. Залізка Владислава,  учня 9 класу, за високі спортивні результати, «Кращий спортсмен року» 
  2. Мойсієнко Карину, ученицю 10 класу, за високі спортивні результати, «Краща спортсменка року»

 

  10.Учнівському колективу 10 класу, за активну участь у спортивному житті школи вручити солодкий приз та  грамоту «Спортивний клас року» .

 

Оголосити подяку:

  1. Учасникам регіонального конкурсу Дружин Юних Пожежників у складі:

Диняк Ірина,                      Вальорко Дарина                     Ліпатова Аліна

Островська Дарина             Кос Олександр                        Залізко Владислав 

Грабовський Владислав      Васянович Дарина    Шмагун Олександра                    

 

      2.  Команді «Вільні люди», за  сумлінну підготовку та участь у міських змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у складі:

Диняк Ірини                   Залізка Владислава         Мойсієнко Карину

Ковшуненка Євгенія       Заржецьку Вікторію        Кос Олександра

               Мойсієнко Карину           Дробуша Любомира        Савченко Олену

Марченка Олександра

 

 

                           У номінації «Учнівське самоврядування»

  1. Хвалінську Олександру,  ученицю  9 класу, за активну участь у громадському житті школи,  у номінації «Міністр року»
  2. Диняк Ірину,  ученицю 10 класу, за активну участь у громадському житті школи, у номінації «Міністр року»;
  3. Васянович Дарину , ученицю 8 класу,  за активну участь у громадському житті школи, «Найактивніший член учнівського самоврядування»;
  4. За активну  участь  у  житті  школи  та  організації  учнівського самоврядування  нагородити солодким призом  та  грамотою  «Кращий клас року»  серед учнів початкової школи - 3 клас
  5. За активну  участь  у  житті  школи  та  організації  учнівського самоврядування  нагородити солодким призом  та грамотою    «Кращий клас року»  серед учнів  5-9 класів -  9 клас

 

2.  Оголосити подяку  за   роботу зі здібними, обдарованими учнями та поширення власного педагогічного досвіду:

 

1.Шуневич Людмилі Вячеславівні,  вчителю фізики та трудового навчання

2.Шилу Сергію Миколайовичу,  вчителю  фізичної культури та трудового навчання

3.Гузовській Ганні Сергіївні,  вчителю  інформатики

4.Луценко Ользі Вікторівні,  вчителю хімії та біології

5.Поліщук Оксані Василівні,  вчителю математики

6.Марущак Світлані Миколаївні, вчителю  географії

7.Філоненко Тетяні Миколаївні, вчителю історії

8.Степаненко Світлані Петрівні, вчителю української мови та літератури,

9.Нечипоренко Наталії Олександрівні,  вчителю музики,

10.Шпаківській  Юлії Володимирівні, вчителю образотворчого мистецтва

11.Нечипоренко Олесі Анатоліївні, педагогу-організатору,

12.Скуратівській Людмилі Францівні,  керівнику гуртка

13..Ковшуненко Ірину Василівну, вчителю образотворчого мистецтва

14.Амераханян Світлані Вячеславівні, вчителю української мови та літератури

 

3. Грамоти, подяки, дипломи вручити  урочисто на загальношкільному Святі Талантів   17.05.2018р.

 

Директор  школи                                                        С.В.Амерханян

Категорія: Досягнення в навчанні | Додав: school (16.05.2018)
Переглядів: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: